Użytkownik
2 czerwca 2026180
Jesteśmy z mężem w separacji od 2 lat. Zdecydowaliśmy się na rozwód 'polubownie' bez orzekania o winie. Mamy jedno małoletnie dziecko i wspólne mieszkanie (kredyt). Czy któreś z nas jest w gorszej sytuacji przy rozwodzie bez winy?