Użytkownik
9 czerwca 2026250
Złożyłem pozew o zapłatę 8000 zł. Minęły 4 miesiące, brak rozprawy. Jak długo to trwa?
Złożyłem pozew o zapłatę 8000 zł. Minęły 4 miesiące, brak rozprawy. Jak długo to trwa?
Średnio 6-12 miesięcy. W postępowaniu uproszczonym krócej. Złóż skargę na przewlekłość do prezesa sądu.
Używamy plików cookies, żeby poprawiać jakość strony. Akceptując zgadzasz się na statystyki i reklamy. Szczegóły w polityce prywatności.