Użytkownik
19 czerwca 2026110
Mam nadciśnienie, dostałem ataku na wakacjach. Ubezpieczyciel odmówił, bo nie zgłosiłem przed wyjazdem. Czy to zgodne z prawem?
Mam nadciśnienie, dostałem ataku na wakacjach. Ubezpieczyciel odmówił, bo nie zgłosiłem przed wyjazdem. Czy to zgodne z prawem?
Standardowe ubezpieczenie nie obejmuje chorób przewlekłych bez zgłoszenia. Wykupuj polisę z rozszerzeniem.
Używamy plików cookies, żeby poprawiać jakość strony. Akceptując zgadzasz się na statystyki i reklamy. Szczegóły w polityce prywatności.